Certyfikowany program szkoleniowy Diploma in Professional Marketing

KOLEJNA EDYCJA JUŻ WIOSNĄ 2019 ROKU!

The Chartered Institute of Marketing (CIM)

The Chartered Institute of Marketing (CIM) to największa na świecie organizacja zrzeszająca profesjonalnych marketerów. CIM funkcjonuje na rynku od ponad 100 lat, a od 1989 roku posiada oficjalny Patronat Korony Brytyjskiej. Dyplomy The Chartered Institute of Marketing posiada ponad 150 tysięcy specjalistów z całego świata.

The Chartered Institute of Marketing w Polsce

W Polsce certyfikowane szkolenia The Chartered Institute of Marketing funkcjonują od 1999 roku. Obecnie jedynym Akredytowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym instytutu jest firma questus. Organizowane przez nas programy szkoleniowe Diploma in Professional Marketing ukończyło już ponad 1000 absolwentów, a 95-procentowa zdawalność egzaminów plasuje nas w ścisłej światowej czołówce.

Elitarny międzynarodowy certyfikat

Profesjonalna kadra szkoleniowa

Patronat Korony Brytyjskiej

18 lat istnienia

Największa społeczność marketerów w kraju

85-procentowa zdawalność egzaminów CIM

Ponad 1000 absolwentów

600 menadżerów z dyplomami CIM

Układ programu Diploma in Professional Marketing

Strategic Marketing
Mastering Metrics
Driving Innovation
Digital Strategy

W ramach programu Diploma in Professional Marketing uczestnicy mają również zagwarantowane:

  • udział w Warsztatach Strategiczych questus academy – 3-dniowych spotkaniach wyjazdowych, podczas których uczestnicy biorą udział w zajęciach i wykładach prowadzonych dotychczas m. in. przez prof. Grzegorza Kołodko, Julię Izmałkową czy dr Jacka Pogorzelskiego.
  • Program IPR – Indywidualny Plan Rozwoju przygotowywany i realizowany krok po kroku we współpracy z coachem biznesu.
  • Program EPP – przygotowujący uczestników do egzaminów The Chartered Institute of Marketing zarówno od strony merytorycznej, jak i formalnej.

Trenerzy

prof. nadzw. dr hab. Robert Kozielski

Specjalizuje się w strategiach rynkowych przedsiębiorstw, analizach strategicznych i ocenie efektywności działań marketingowych organizacji. Autor ponad 100 publikacji książkowych i artykułów z zakresu działalności rynkowej.

Lech C. Król

Specjalizacja: Reklama, Branding, komunikacja marketingowa. Jest reklamiarzem. Od kilkudziesięciu lat z pasją sprzedaje produkty i usługi oraz buduje marki za pomocą reklam. Laureat wielu nagród branżowych (Golden Drum, Effie, Kreatura), jako pierwszy Polak otrzymał srebrnego lwa na festiwalu filmów reklamowych w Cannes.

Arkadiusz Bednarski

Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Prowadzi szkolenia z wykorzystaniem metod przełamywania barier: firewalking, arrow snapping itp. Specjalizuje się w sprzedaży, negocjacjach w biznesie, wywieraniu wpływu, kreatywności, rozwoju osobistym, technikach sprzedaży B2B i B2C, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej organizacji.

Beata Michalska-Dominiak

Doświadczony moderator design thinking, praktyk z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu i kierowaniu projektami oraz wsparciu procesów transformacyjnych w organizacjach. Członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Współzałożyciel społeczności „Klientocentryczni” skupiającej ekspertów metodyki design thinking i service design. Współtwórca pierwszego w Polsce Design Thinking BarCamp

Michał Dziekoński

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem na poziomie strategicznym w strukturach dużych firm międzynarodowych – m.in. w Grupie Siemens. Obecnie pełni rolę Interim Managera w Opinionie – jednej z największych firm wizualizacyjnych w Europie.

Bartek Janowicz

Specjalista we wdrażaniu innowacji w przedsiębiorstwach rozwoju innowacyjnego przywództwa i przedsiębiorczości pracowników. Ekspert w zakresie metody Lean Startup oraz zmian kultury organizacyjnej. Konsultant biznesowy, coach zespołów, facylitator

Artur Maciorowski

Konsultant, prelegent i publicysta w zakresie e-marketingu i e-biznesu. Od 10 lat prowadzi szkolenia i warsztaty z marketingu interaktywnego, wykłada na SGH. Redaktor Prowadzący Magazynu Online Marketing. Autor książki E-marketing w Praktyce. Strategie skutecznej promocji online.

dr Marcin Michalak

Wykładowca programów menedżerskich MiniMBA oraz GlobalMiniMBA organizowanych przez PAM Center UŁ oraz polsko-francuskich studiów typu MBA w zakresie zarządzania, organizowanych przez Ośrodek Badań i Studiów Francuskich UŁ.

dr Katarzyna Nizińska

Coach, ekspert HR, trener biznesu i rozwoju osobistego. Trener w zakresie tzw. "miękkiego zarządzania": przywództwa, doskonalenia umiejętności menedżerskich, handlowych, komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów, motywacji. Obecnie HR Manager w Fundacji DKMS.

Małgorzata Nowak

Ekspert i pasjonatka tworzenia unikalnych doświadczeń i propozycji wartości dla klientów. Ewangelistka podejścia "customer - centric" oraz "open - innovation" w tworzeniu nowatorskich produktów i usług. Specjalizuje się w projektach związanych z Value Proposition oraz Customer Experiece Innovation.

dr Jacek Pogorzelski

Właściciel firmy doradztwa marketingowego Prime Code. Konsultant w zakresie strategii marketingowej, marki, komunikacji marketingowej, zarządzania doświadczeniem klienta. Doświadczony brand i marketing manager. Ekspert ministerstw oraz samorządów w zakresie polityki promocji.

dr Jan Zając

Badacz i psycholog. Współzałożyciel i prezes Sotrendera, jedynej w Polsce firmie badawczej specjalizującej się w social media i tworzeniu własnych narzędzi do ich badania. Autor wielu publikacji nt. psychologii Internetu i prowadzenia badań online. Posługuje się sześcioma językami.

Cennik

  • Udział w programie Diploma in Professional Marketing bez egzaminów CIM: 19 500zł (brutto)
  • Udział w programie Diploma in Professional Marketing z egzaminami CIM: 22 950zł (brutto)

Płatność może zostać rozłożona na raty – nawet do 12 rat płatnych co miesiąc lub pomiędzy uczestnika a pracodawcę – w dowolnych proporcjach.

Poznaj opinie naszych absolwentów!

Zaczynając program Diploma in Professional Marketing nie sądziłem, że poznam tak wiele fantastycznych i inspirujących osób, oraz że właśnie rozpoczynam jedną z najciekawszych przygód w moim życiu zawodowym. Program dostarczył mi swoistej „ramy,” którą cały czas mogę zapełniać, wzbogacać o nowe przemyślenia, wrażenia, wnioski, czy też po prostu towarzyszący nam nieustanie i rosnący bagaż doświadczeń.

Wojciech Bablok

Marketing & PR Director, BPH Investment Fund Company

Program Diploma in Professional Marketing był dla mnie idealną odpowiedzią na potrzebę uporządkowania wiedzy oraz brak czasu. Podczas szkolenia otrzymałem dużą porcję logicznie przekazanej wiedzy i nowych praktycznych narzędzi. Wartością dodaną był kontakt ze wspaniałymi ludźmi, praktykami marketingu tak po stronie prowadzących jak i uczestników.

Wojciech Kmiecik

Vice President, Stowarzyszenie WIOSNA

Kilka lat zajęło mi podjęcie decyzji o wzięciu udziału w programie Diploma in Professional Marketing i choć przez cały ten czas analizowałem inne możliwości to byłem przekonany, że jest to najlepszy wybór. Nie zawiodłem się, a co więcej, kurs przerósł moje oczekiwania. Poziom merytoryczny zajęć jest na bardzo wysokim poziomie, ale to co wyróżnia program to praktyczna wiedza, którą można od razu zastosować w codziennej pracy.

Hubert Pokrowiecki

CEO&Founder, Funktional

Konfucjusz mawiał: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Zaangażuj mnie, a zrozumiem". W mojej opinii program Diploma in Professional Marketing nieustannie angażuje uczestników do dyskusji, zachęca do szerokiego spojrzenia na otaczająca rzeczywistość oraz oferuje dostęp do najnowszych narzędzi oraz wybitnych ekspertów z branży marketingowej.

Sylwia Ludwin

Head of Marketing OTC, Glenmark Pharmaceuticals

Uczestnictwo w Diploma in Professional Marketing pomogło mi lepiej zrozumieć mój biznes i sposób, w jaki trzeba prowadzić firmę, aby odnieść sukces w dzisiejszym, bardzo konkurencyjnym i wymagającym świecie biznesowym.

Przemysław Litwin

Founder Lilla House group

Program Diploma in Professional Marketing pozwolił mi na solidne uporządkowanie praktycznej wiedzy z dziedziny, w której pracuje od 20 lat. Bardzo inspirujące były dla mnie prezentacje nowych trendów, podążających za Klientem w zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości.

Małgorzata Tuszyńska

CEO, Admar Galicja

Każda z poszczególnych sesji Diploma in Professional Marketing to taki intelektualny Disneyland, gdzie uczestnicy programu otrzymują ogromną dawkę praktycznej wiedzy, mnóstwo inspiracji i konkretnych narzędzi do wykorzystania w swojej pracy. Każdy zjazd to spotkanie z wybitnymi specjalistami w swojej branży, którzy dzielą się cennym doświadczeniem, prowokują do dyskusji, a swoim podejściem inspirują i motywują do działania.

Joanna Plata

Operation Manager, TELECOMING

Kończyłam wiele szkół, ale tylko podczas Diploma in Professional Marketing nigdy nie załapałam się na tym, żeby w piątek rano nie chciało mi się wsiadać do pociągu do Warszawy, wręcz przeciwnie, cieszyłam się na weekendowe sesje czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam i co niewątpliwie świadczy o jakości zajęć.

Anna Dębowska

Dyrektor Operacyjny, HCS